Waterlandia - plac zabawa na wodzie. Organizacja eventów i promocji na plaży.

Mobilny Park Wodny WATERLANDIA zaprasza. Atrakcje i świetna zabawa na morzu, jeziorach lub na basenie.

USTRONIE MORSKIE – 2014

  • lip 08 / 2014
  • 0

USTRONIE MORSKIE – 2014

plac zabaw na wodzie w Ustroniu MorskimW sezonie 2014 w lipcu i sierpniu nasz wodny plac zabaw zawędrował do uroczego Ustronia Morskiego i Sianożęt. To tu zapraszamy do zabawy na trampolinach, górze wspinaczkowej , huśtawkach i zjeżdżalniach oraz torze przeszkód i to wszystko na morskich falach.

Park jest usytuowany na granicy Ustronia Morskiego i Sianożęt przy zejściu nr 5 po zachodniej stronie mola „Sianożęty”.

Zapraszamy wszystkich urlopowiczów z Ustronia Morskiego, Sianożęt czy nawet Kołobrzegu. To nowość w atrakcjach plażowych w tych okolicach. Więc jeśli chcecie spędzić aktywnie czas na plaży przy tym dobrze się bawiąc zapraszamy!

Waterlandia - Plac zabaw na wodzie w Ustroniu Morskim
Zapraszamy również grupy zorganizowane na nasz wodny plac zabaw. Poza świetną zabawą zapewniamy bezpieczeństwo (kamizelki ratunkowe i asekuracyjne oraz profesjonalną obsługę) oraz duże zniżki!

Jesteśmy również zainteresowani współpracą z firmami, które chciałyby wykorzystać nasz potencjał do działań reklamowych nad Bałtykiem. Jesteśmy profesjonalnym i elastycznym partnerem, otwartym na zrozumienie i realizację celów biznesowych naszych klientów.

Organizujemy również eventy  firmowe na plaży zapewniając wiele ciekawych atrakcji plażowych i wodnych.

 

Bubble football na plazy

Dodatkowa atrakcja w naszym Parku to BUBBLE FOOTBALL czyli szalona piłka nożna w dmuchanych kulach na plaży. Poza grą w piłkę nasze dmuchane kule służą do akrobacji, zderzania się, walk sumo i innych ciekawych scenariuszy.