Waterlandia - plac zabawa na wodzie. Organizacja eventów i promocji na plaży.

Mobilny Park Wodny WATERLANDIA zaprasza. Atrakcje i świetna zabawa na morzu, jeziorach lub na basenie.

Świnoujście plaża

  • gru 03 / 2013
  • 0
Świnoujście

Świnoujście plaża

Świnoujście plażaJedną z atrakcji Świnoujścia jest plaża, która ciągnie się na przestrzeni 10 kilometrów (3,7 km na wyspie Uznam oraz 6 km na wyspie Wolin). Co roku plaża poszerza się wskutek cofania się morza i dzięki temu zjawisku świnoujskie kąpielisko jest płytkie.

Nad Zatoką Pomorską wyznaczono letnie kąpielisko morskie Świnoujście-Uznam. W 2013 r. sezon kąpielowy określono na okres od 1 lipca do 31 sierpnia – i tak jest mniej więcej co roku.
Latem wody Bałtyku w rejonie Świnoujścia są najcieplejsze na polskim wybrzeżu.

Oprócz zażywania kąpieli morskich i słonecznych można również korzystać z wodnego placu zabaw „Waterlandia” – czyli wodnych trampolin, zjeżdżalni i gór wspinaczkowych,  z wodnych zjeżdżalni umiejscowionych na plaży,przejazdów na bananie za motorówka, a także wypożyczyć skutery wodne.
Bezpieczeństwo i wygoda - kapoki dla wszystkich uczestników zabawy
Świnoujskie kąpielisko na wyspie Uznam corocznie (od 2006 roku) otrzymuje certyfikat „Błękitnej Flagi”. Jest ona przyznawana kąpieliskom, które spełniają wysokie wymogi jakości i bezpieczeństwa na plaży.

W Świnoujściu plaża jest bardzo szeroka, z bardzo drobnym piaskiem.

Super infrastruktura zapewnia wypoczynek dla ludzi w każdym wieku. Wzdłuż plaży jest zrobiony deptak z ławeczkami i latarniami a zejścia na plaże są bardzo wygodne. Przy pomostach będących zejściami na plaże w sezonie ustawiane są prysznice.

To chyba najpiękniejsza plaża w Polsce. Zapraszamy Świnoujście plaża.

 

Comments are closed.